Tootegrupid

Aknapesur WV 2 Premium, Kärcher

72,00 €

 

Tootekood: 1.633-426.0
Kaubamärk:

Kärcheri uuenduslik aknapesur Window Vac on revolutsioon aknapuhastuses. Kärcheri akutoitel aknapesur muudab puhastamise lihtsamaks, säästab aega ja töövaeva. Elektritoitel toimiv imemisfunktsioon jätab musta vee tüütu tilkumise minevikku. Selle nutikas kombinatsioon pihustuspudelist ja pühkimisseadmest koos aknapesuri imemisfunktsiooniga tagab äärmiselt tõhusa puhastuse ja jätab aknad säravpuhtaks — ilma triipude või muu mustuseta. Lisaks muudab käepärane ja ergonoomiline Kärcheri akutoitel aknapesur akende puhastamise väga hügieeniliseks, kuna kasutaja ei puutu kokku musta veega. Tänu täiendavale kitsale imemisotsikule saab nüüd vaevata puhastada ka väikeseid ja raskesti ligipääsetavaid pindu nagu kitsaid aknaruute ja klaaskappe. Puhastusvõimalused on lõputud.

Kiire tühjendamine: Musta vee paaki saab vajaudsel kiiresti ja lihtsasti tühjendada
Vahetatav imemisotsik: Sõltuvalt puhastatavast pinnast kasutage kas suurt või väikest imemisotsikut.
Mugava asukohaga LED-ekraan: Energiahaldus on muudetud äärmiselt lihtsaks: üks pilk LED-ekraanile ütleb teile ära aku laetuse taseme.
Kerge ja vaikne: Seadme kerge kaal ja madal müratase muudavad akende puhastuse aknapesuri WV 2 abil veelgi meeldivamaks.
Originaal: Kärcheri originaalkvaliteet aknapesuri leiutajalt.
Kolm korda kiirem: Akutoitel töötav aknapesur Window Vac muudab akende puhastamise tavapärase meetodiga võrreldes kolm korda kiiremaks.
Tilkade ja triibuvaba tulemus: Tänu vee elektroonilisele imemisele ei teki akendele musta vee triipe. Säravpuhaste akende jaoks.
Täiesti hügieeniline: Veepaaki saab tühjendada kiirelt ja lihtsalt ilma musta veega kokku puutumata.
Erinevad kasutusfunktsioonid: Aknapesurit saab kasutada ka kõikide siledate pindade puhastamiseks, näiteks keraamiliste plaatide, peeglite või dušikabiinide.

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!