Tootegrupid

Akukettsaag M18 FCHS-0

531,29 €

467,53 €

Tootekood: 4933464723
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva
 • Sarja M18 FUEL™ mootorsaag on piisavalt võimas, et ületada bensiinimootoriga mootorsaage ka kõige raskemate saagimistööde puhul.

  Tehnoloogia FUEL™ säilitab sae kiiruse ka suurel koormusel, mistõttu see töötab paremini kui kuni 40 cm3 bensiinimootoriga mootorsaed.

  Järgmise põlvkonna harjadeta mootor POWERSTATE™: tegemist on Milwaukee® kõige võimsama mootoriga, kus on kasutatud kõrgema kvaliteediga magneteid ja varasemate mootoritega võrreldes 175% rohkem vaske.

  Uue põlvkonna elektroonikasüsteem REDLINK PLUS™ tagab täiustatud digitaalse ülekoormuskaitse nii tööriistale kui ka akule ja suurendab koormatud tööriista jõudlust ainulaadselt.

  Uue REDLITHIUM-ION™ High Output™ 12,0 Ah aku varasemast kvaliteetsem konstruktsioon, elektroonika ja püsiv jõudlus võimaldavad teha ühe laadimise kohta rohkem tööd kui ühegi teise Milwaukee akuga.

  Tagab äärmiselt suure jõudluse ühe laadimise kohta: ühe 12,0 Ah täislaetud aku toitel saab saega lõigata 150 männiprussi mõõtmetega 100 mm x 100 mm.

  Suure tugevusega täismetallist ülekandemehhanism tagab klassi parima pöördemomendi.

  Kiirust reguleeriv päästik annab kasutajale võimsuse üle täieliku kontrolli ja reageerib kiiresti, viies sae täiskiirusele vähem kui ühe sekundiga.

  Täismetallist tugihambad annavad kasutajale lõikamisel suurema jõuõla.

  Mahavoolamist välistav, läbipaistva vaateaknaga õlipaak, millele pääseb tankimiseks lihtsalt ligi.

  Komplekti kuulub 80 c3 õli, ketitööriist ja juhtplaadi kate.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!