Tootegrupid

Akutoitega kombimootor KMA 130 R PRO

449,00 €

Tootekood: 48670116820
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3-10

Väga kerge, vaikne ja ainulaadne akutoitel töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud harjavaba EC mootoriga LED näidikuga kolme kiiruseline(1.~6300p/min, 2.~7200p/min, 3.~8500p/min) kombimootor, millele sobivad täna Stihl valikus olevad kiirühendusega kombitööriistad.
Sobib suurepäraselt kasutamiseks aedades ja töötamiseks müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja lasteaiad.
Võimsad seadmed harjadeta EC elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.
Puhas ja vaikne
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.
Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal.

Komplektis Aku Ei
Kompletis Laadija Ei
Võimsus (KW) 0,95
Spindli Kiirus (Rpm) 8500
Tööpinge (V) 36
Kaal (Kg) 3,2

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!