Tootegrupid

Akutoitega kõrglõikur HTA 85 PRO

559,00 €

Tootekood: 48572000007
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3 – 10

Uus ülivõimas suur oksalõikur koos teleskoopvarrega akutoitel töötav.
Ülimalt kerge, varustatud 1/4 "PM3 saeketiga mis on hea lõikamise ja suure jõudlusega
ning madala vibratsiooniga, vaikne. Kasutatajateks professonaalsed haljastajad ja
nõudlikud erakliendid.
Võimaldab vastavalt inimese pikkusele lõigata 5-5,5m kõrguselt oksi.
Väga ergonoomiline ja hästi tasakaalustatud tööriist, mis säilitab püsiva mootorikiiruse, sõltumata töökoormusest. Masina pikkus 270-390 cm, kaal 4,8 kg.
Tööaeg vastavalt STIHL akule:
AP 100 ~ 17min, AP 300 ~ 50min, AR 900 ja AR 2000 ~ 180min
Võimsad seadmed
Harjadeta elektrimootor on uskumatult energiatõhus ja peaaegu mittekuluv. Ja tänu silmapaistvale tõhususele muundatakse akuenergia tõeliselt muljetavaldavaks tööjõudluseks. Erineva võimsusklassiga seadmed töötavad kõik 36 V liitiumioonakudega.

Juhtmete puudumine tähendab suuremat mobiilsust
Kuna need ei vaja toitejuhet, on universaalsed akutööriistad mobiilsuse osas võitmatud. Need sobivad ideaalselt töötamiseks kodumajapidamises ja avalikus ruumis. Kõik meie elektrilised akutööriistad on kerged, neil on meeldivalt madal vibratsioonitase ja neid on lihtne kasutada.

Puhas ja vaikne
Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid. Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.

Üks aku kõige jaoks
Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine ja küttepuude lõhkumine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks. Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad akud ja laadimisseadmed kõigi elektriliste akutööriistadega. Sõltumata sellest, kas olete hobiaednik või professionaal, leiate endale alati just selle, mida otsite.
Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölisele

Komplektis Aku Ei
Kompletis Laadija Ei
Juhtplaadi Pikkus (Cm) 30
Tööpinge (V) 36
Kaal (Kg) 4,8

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!