Tootegrupid

Augusaag HOLE DOZER™- 16mm

12,38 €

10,90 €

Augusaag HOLE DOZER™- 16 mm

Tootekood: 49560012
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3-10

Eesrindlik tehnoloogia tagab maksimaalse tootlikkuse.
Hambakonstruktsioon – Hambakonstruktsioon varieeruva 4–6 hambaga ühe tolli kohta ja positiivse 10° hambanurgaga annab järgmised eelised. - Kiirem ja jõulisem lõikamine. - Parem soojuse hajutamine lõikamise ajal tagab, et hambad püsivad kauem teravana. - Sügavamad kumerad hambavahed tagavad tõhusama laastuvahe, vältides ummistumist ja kuumenemist. - Erikujulisel hambanurgal on väiksem võimalus õhukestesse materjalidesse kinni jääda. - Saehambad on vaheldumisi räsatud, et minimeerida takerdumist ja hõõrdumist. - Nõuab vähem etteandesurvet. See saavutatakse jõulise hambageomeetria ja soodsa laastuvahega, mille tulemusena tuleb puurimise ajal vähem jõudu rakendada.
Hammaste materjal – Augusae hammaste valmistamiseks kasutatakse Matrix II tüüpi erikvaliteediga kiirlõiketerast. Matrix II teras sisaldab 8% koobaltit, mis võimaldab hammastel säilitada originaalse kõvaduse isegi metalli lõikamisel tekkivate kõrgete töötemperatuuride korral. - Bimetallist konstruktsioon: kiirlõiketerasest hambad kinnitatakse laserkeevituse teel kõrglegeerterasest kere külge. Seejärel toimub hammaste vaakumkarastamine kõvaduseni 65 HRC temperatuuril 600 °C, et tagada maksimaalne vastupidavus ja tööiga. - Tänu Matrix II materjali kõrgele kulumiskindlusele sobivad need augusaed ideaalselt raskesti lõigatavate ja kõvade materjalide, nagu roostevaba teras ja happekindlad terased, aga ka pehmemate materjalide, nagu puit, lõikamiseks.
Augusae kere – 1,27 mm paksune terasest augusae kere on jäik, et säilitada oma kuju, kuid ühtlasi ka elastne. - Efektiivne saagimissügavus on 41 mm.
Tagaseina konstruktsioon – Tagaseinad valmistatakse paksust terasest, seega augud ei suurene aja jooksul. - Paksud tagaseinad lisavad tugevust ja jäikust, minimeerides vibratsiooni. - 4 kaasaveopadruni tihvti auku, et võlli hõlpsasti paigutada. - Perfektselt valmistatud ümmargune tagasein, mis on eriti tähtis suure läbimõõduga augusaagide puhul.
Diagonaalsed pilud aitavad südamikku eemaldada ja väljutada.
Kasutamine – Ülikvaliteetsed tootmistehnoloogiad tagavad suure pöörlemistäpsuse, seetõttu sobivad need augusaed kasutamiseks nii käsipuuride kui vertikaalpuurpinkidega (ainult käsitsi etteandmisega).
Kvaliteetne augusaagide valik on täiuslik lahendus igat tüüpi materjalide lõikamiseks: – Teras tõmbetugevusega kuni 1000 N/mm² – Roostevaba teras ja happekindel teras – Mitteraudmetallid – Malm – Alumiinium – Puit – MDF-plaat.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!