Tootegrupid

Elektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punane

499,00 €

  • Libisemiskindlad käepidemed ja seisuplatvorm
  • Juhtrauatorud eemaldatavad
  • Suured 10 tollised rattad
  • Õhkrehvid tagavad mugavama ja turvalisema sõidu
  • Rehvimuster tagab hea pidamise ka vihmaga sõites märjal pinnasel
  • Eemaldatava aku kaal 1,5 kg
Tootekood: Velt-XMS
Kaubamärk: Velt
Tarneaeg: 3-10 päeva

Velt Smart Scooter elektriline tõukeratas sobib inimesele, kes soovib mugavat, kerget, kompaktset, võimekat ja vastupidavat sõiduvahendit igapäevasteks sõitudeks. Velt Smart Scooter on kõige kergem suurte ratastega elektritõukeratas turul. Ühena vähestest oma klassis, millel on suured 10 tollised rattad ja suurim põhjakõrgus (12cm) maast, mis tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites. Meie tõukeratas on kokku konstrueeritud parimatest komponentidest. Velt tõukerattal on tugev alumiiniumist raam, võimas 350W elektrimootor, ketaspidur ja elektriline mootoripidur ning Eesti oludesse ja teedele parimate turul saada olevate rehvidega, mille elastsus ja läbi vetrumine tagab mõnusa pehme sõidu ja kindla kontakti maapinnaga.

Rehvid on tänu oma erilisele mustrile ohutud ka vihmase ilmaga sõites (konkureerivatel elektritõukeratastel on 8,5 tollised ilma sisekummita täiskumm rehvid, mis on väga ohtlikud. Oleme valinud oma klassi parimad rehvimustriga rehvid. Mudel X7 on varustatud püsikiirusehoidja ja LCD ekraaniga juhtraua keskel. LCD ekraanil kuvab aku olekut ehk laetust, ekraan võimaldab muuta kiirusastmeid kolme erineva kiiruse vahel ning näha sõidukiirust. Ühena vähestest turul pakutavatest elektritõukeratastes on meie mudelitel Velt Smart X7 ja X8 vahetatavad või näiteks kontorisse kaasa võetavad akud, mida saab laadida kontoris laua peal. X7 ja X8 ei pea tassima treppidest ülesse, eemalda aku raami torust/korpusest ja lae akut kasvõi eraldi. Võimalus on soetada ka lisaaku, mida saab kaasa võtta näiteks kontorisse või seljakotis pikematele sõitudele. Velt Smart Scootrid on lühikese ajaga jõudnud saavutada tänu oma funktsionaalsusele ja tehnilistele näitajatele suure populaarsuse. Oma roll on selles 18 aastat tegutsenud Velt Motocentri pakutaval kvaliteetsel järelteenindusel ning tulevikus varuosade saadavusel.

Velt Smart Scooter on tuntud oma kvaliteedi ja võimekuse poolest ning on kindel valik igale tõuksihuvilisele. Velt Smart Scooter on üks oma klassi parimaid tõukerattaid, paistes silma võimsa esiveolise motoriseeritud rattaga, mille sisemusse on integreeritud 350W mootor ja 6,4Ah aku (X7 mudel). Tänu suurtele, 10 tollistele rehvidele on elektrilise tõukerattaga võimalik sõita mitmesugustel maastikutüüpidel, sh ebatasastel ja isegi kruusakattega teepindadel. Võrreldes sarnaste elektritõukeratastega on Velt Smart Scootril ainukesena suured ratad. Velt Smart Scooter paistab silma eeskätt heade sõiduomaduste poolest ning  jääb silma kvaliteetselt ehitatud tõukerattana, mille eluiga on vähemalt 5-6 aastat tagatud, kui sa külastad aegajalt Velt Motocenter hooldust ja hoolid oma kergliikurist elektritõukerattast.
Velt Smart Scooter on varustatud lihtsa kuid töökindla (loksuvaba) kokkuvoltimissüsteemiga, mis muudab tõukerattaga sõitmise turvaliseks ja kaasas kandmise ülimalt lihtsaks ning mugavaks. Velt Smart Scooter on varustatud juhtrauast allpool integreeritud võimsa LED lambiga, mis näitab valgust 7m kaugusele. Tagumine LED tuli töötab esimesega samaaegselt. Taga porilaual on ka pidurituli, mis hakkab pidurdamisel vilkuma. Pidurdusteekond täiskiiruselt pidurdades on 4-5 m. Mudel X7 kaalub 13,5 kg ning seda saab mugavalt kokku voltida, et see vajadusel käe otsa võtta.

X7 töötab kvaliteetse Panasonic aku toimel ning on lihtsasti taaslaetav nii tõukeratta küljes kui eemaldatuna tõukerattast. Ühe laadimisega on tõukeratas võimeline läbima keskmiselt 18-20 km (sõltuvalt sõitja kaalust, teekattest, sõidukiirusest, tõusude rohkusest) ning aku tühjenedes laeb see täis 3-4 tunniga.
Oleme jätnud sõitja fanaatsiatele ruumi - disaini ja kaunista oma elektritõukeratta vertikaalne raamitoru, mis on jäetud logodest puhtaks. Kui otsid endale alustuseks korralikku vastupidavat e-tõuksi, siis Velt Smart Scooter on selleks õige valik!

 

Tehnilised andmed

Tootja: Velt Smart Scooter
 
Mudel: X7
 
Värv:must/punane
 
Distants/sõidukaugus: 18-20 km
 
Mootori võimsus: 350 W
 
Maksimaalne hetkevõimsus: 700 W
 
Aku: 36V/6,4Ah, Li-ion
 
Aku mahutavus: 230,4 Wh
 
Aku pinge: 220-240V/50Hz
 
Laadimisaeg: 3-4 h
 
Aku laadija komplektis kaasas: jah
 
Varuaku kasutamise võimalus: jah
 
Aku eemaldamise võimalus: jah
 
Kiirus (piiratud): 25 km/h
 
Maksimaalne kiirus: 25 km/h
 
Kiirusastmeid: 3
 
Püsikiirusehoidja: jah
 
Kaalupiirang: 20-100 kg
 
Kaal: 13,5 kg
 
Mõõtmed (kokkuvoldituna) 1083 x 420 x 460 mm
 
Mõõtmed (sõiduasendis): 1083 x 420 x 1186 mm
 
IP tähis: IP54 pritsme-ja tolmukindel

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!