Tootegrupid

Lauasaag Milwaukee M18 FTS210-0

802,26 €

705,99 €

Komplektis pole akusid, ega laadijat.

Tootekood: 4933464722
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

ONE-KEY™ M18 FUEL™ lauasaag on piisavalt võimas, et saavutada pikisaagimisel samaväärsete võrgutoitel saagidega võrdne etteandmiskiirus. 12,0 Ah aku ühe laadimisega on võimalik lõigata 190 m 19 mm paksusega OSB-plaati.

Järgmise põlvkonna harjadeta mootor POWERSTATE™: tegemist on Milwaukee® kõige võimsama mootoriga, kus on kasutatud kõrgema kvaliteediga magneteid ja varasemate mootoritega võrreldes 175% rohkem vaske.

Uue põlvkonna elektroonikasüsteem REDLINK PLUS™ tagab täiustatud digitaalse ülekoormuskaitse nii tööriistale kui ka akule ja suurendab koormatud tööriista jõudlust ainulaadselt.

Uue REDLITHIUM-ION™ High Output™ 12,0 Ah aku varasemast kvaliteetsem konstruktsioon, elektroonika ja püsiv jõudlus võimaldavad teha ühe laadimise kohta rohkem tööd kui ühegi teise Milwaukee akuga.

Hammaslatiga liugpiiret saab lihtsalt ja täpselt sae esiküljelt reguleerida ning see annab pikisaagimisel ulatuseks 622 mm.

210 mm saeketas võimaldab lõigata 90 kraadi all 63 mm sügavuselt.

ONE-KEY™ jälgimis- ja turbefunktsioon loob inventari jaoks pilvepõhise haldusplatvormi nii asukoha jälgimiseks kui ka varguste ennetamiseks.

Kiirvahetusfunktsiooniga kaitsekatet ja lõhestusnuga on kasutajal võimalik eemaldada ja reguleerida, ilma et peaks alusplaadi ära võtma.

Integreeritud sang võimaldab lihtsat transportimist tööobjektile ja tagasi.

Integreeritud hoiukoht kõigile lauasae tarvikutele.

Komplektis olev adapter ühildub kõigi Milwaukee® tolmuimejatega.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!