Tootegrupid

Mootorsaag Stihl MS 500i

1298,00 €

Professionaalne mootorsaag parima võimsuse ja kaalu suhtega.
Maailma esimene kettsaag, millel kasutatakse sissepritsetehnoloogiat.

Tootekood: MS500i
Kaubamärk:
Tarneaeg: 3-6 päeva


Kerge ja täiuslik konstruktsioon, sportlik disain, võimas ja suurepärase digitaalse kiirendusega usaldusväärne mootorsaag ~80cmᵌ mahuklassis.
2-MIX mootoriga, mis tagab kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse kui tavalised 2T mootoritega mootorsaed.
Täiendavate funktsioonide hulka kuulub pika kasutuseaga õhufiltrisüsteem tsüklon-eeleraldusega,
STIHLi professionaalne vibratsioonivastane süsteem sujuva töö ja optimaalse käsitsemise tagamiseks ning reguleeritav kaheastmeline õlipump. Ideaalne keskmiselt tugeva puiduga töötamiseks.

ElastoStart starterikäepide, kiirkinnitusega paagikorgid, eeleraldusega õhufiltrisüsteem koos STIHL´i poolt patendeeritud HD2 õhufiltriga, 2-MIX mootor, kiirkinnitustega mootorikate, ketikaanel kinnituvad mutrid ja reguleeritav õlipump.


HD2 õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav õhufilter. Sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske jne) ja on puhastatav. Tänu erilisele materjalile on vett ja õli hülgav

STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Võimalik kasutada kuni 90 cm juhtplaati.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!