Tootegrupid

Mutrikeeraja, M18 ONEFHIWF1D-121C

1756,45 €

1545,68 €

Komplektis: 1x 12.0Ah aku, laadija ja kaasaskandmise kohver.

Tootekood: 4933471756
Kaubamärk:
Tarneaeg: 3-10 päeva

Sarja M18 FUEL™ D-käepideme suure jõumomendi ja pikendatud 150 mm spindliga mutrikeeraja jõumoment kinnitamisel on 2576 Nm, mis võimaldab seda kasutada vahelduvvoolu-, bensiini- või pneumoseadmete asemel.

Poltide väljakeeramise jõumoment 2711 Nm võimaldab lahti keerata kuni M42 poldid.

Neljarežiimne DRIVE CONTROL võimaldab kasutajal valida nelja eri kiiruse ja jõumomendi seadistuse vahel, et seadme mitmekülgsust maksimaalselt ära kasutada.

Sisseehitatud löögiloendur suurendab valitud momendiseade ühetaolist korratavust.

Tööriistade jälgimis- ja turbelahendus ONE-KEY™ annab teie käsutusse tasuta pilvepõhise tööriistade jälgimisvõrgu ja inventarihalduse platvormi. Lisaks võimaldab ONE-KEY™ kasutada kauglukustamise funktsiooni. Kohandamisfunktsiooni abil saab tööriista täpselt konkreetse töö jaoks reguleerida.

Uue põlvkonna harjadeta mootor POWERSTATE™, elektroonika REDLINK PLUS™ ja REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 12,0 Ah aku tagavad suurepärase jõudluse, vastupidavuse ja tööaja väga nõudlike tööoperatsioonide korral.

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE® M18™ akudega.

Tööriistasüsteem HIGH OUTPUT™ viib platvormi M18 FUEL™ tehnoloogiad uuele tasemele ning tagab suurema jõudluse ja pikema tööaja. Süsteemi kuuluvad tööriistad on loodud nii, et need toimivad kõige tõhusamalt koos süsteemi HIGH OUTPUT™ akudega.

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE® M18™ akudeg

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!