Tootegrupid

puurimistööriistade vaheline lüli

367,93 €

320,10 €

Tootekood: 4932399128
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 3-10

Uudne patenteeritud süsteem Drill Connect on parim lahendus neile, kes vajavad maksimaalset paindlikkust töötamisel suure läbimõõduga puurimistööriistadega.
Mitmekülgne: Drill Connect toimib masina ja puurimistööriistade vahelise lülina. Süsteemi üks ots ühildub täielikult kõigi SDS-Max kinnitusega puurimistööriistadega, nagu puuriterad, tunnelpuurid ja kroonpuurid. Teise otsa saab puurvasara ja Drill Connecti vahele paigaldada sobiva pikkusega pikendusosa.
Universaalne: pikendusosi pakutakse erinevates pikkustes ja neid saab ühendada puurvasaratega, millel on kas SDS-Max, Spline (soon) või 19 mm kuuskantkinnitus. Lühike või pikk – valik on teie!
Kulutõhus: professionaalsed kasutajad vajavad alati nii pikki kui lühikesi puuriteri ning olenevalt tööst mõnikord isegi sama läbimõõduga. Kuid nüüd saab puurimistööriistade koguarvu vähendada tänu Drill Connecti süsteemile, mis võimaldab puurimistööriistade läbimõõtu ja pikkust vahetada ühe lihtsa toiminguga. Kasutajad võidavad, ostes odavamaid lühikesi puuriteri ja pikendades neid ökonoomsete pikendustega. Peale selle vähendab Drill Connecti paindlikkus puuriterade kogust, mida tuleb tööriistakastis kaasas kanda.
100% jõudu: Drill Connecti mehhanism võimaldab luua kiire ja turvalise ühenduse puurimistööriista ja pikendusosa vahel ning tagab seetõttu 100%-liselt jõu ülekandmise puuritera otsale.
Väiksem kaal: lühikeste puurimistööriistade ja 18 mm läbimõõduga pikenduste kombineerimine vähendab kogukaalu kuni 15%.
Soovitame Drill Connecti betoonitolmust puhastada ja määrida regulaarselt määrdeainega (määrdeaine – osanumber 4932352273).
Drill Connect sobib ainult puurimistööriistadele, mille läbimõõt ületab 32 mm, ning selle kasutamine on piiratud kuni 8 kg kaaluvate puurvasaratega.
Sobib kasutamiseks puuridega, mille ø on vähemalt 32 mm.
Kasutamiseks kuni 8 kg kaaluvate puurvasaratega.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!