Tootegrupid

Robotniiduk Ryobi RoboYagi RY36LMRX-0N

1199,00 €

1110,00 €

ROBOYAGI™ robotniiduk liigub niitmisel juhuslikult, mis tagab ühtlase, vaibalaadse tulemuse. Niidukil on ka perimeetri trimmimise funktsioon, mis tähendab, et viimistletud lõpptulemuse tagamiseks niidetakse ära niiduala servad.

Tootekood: 5133004762
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3-10 päeva

MIKS VALIDA ROBOYAGI?

 

SÄÄSTAB AEGA

Suure lõikelaiuse ja 36V akuga ROBOYAGI™ niiduk lõikab rohkem ja käib laadimisjaamas harvem. See tähendab, et saate perega igal ajal aiasolemist nautida.

 

IGASSE AEDA SÕLTUMATA AIA SUURUSEST

ROBOYAGI™ on paindlik seade, mis sobib nii suurde kui väiksesse aeda. Seade on programmeeritud piirdetraadi abil takistusi vältima. Tuleb vaid valida oma aia suurusele vastav paigalduskomplekt.

 

VAIKNE TÖÖ TÄNU WHISPER™-TEHNOLOOGIALE

ROBOYAGI™ harjadeta mootoriga niidukite müratase on kõigest 55 dBa. Nii ei sega niitmine muid tegevusi ega magamist. ROBOYAGI™ on meeldiv kaaslane omanikule, muruplatsile ja naabritele.

 

NIIDAB JÄRSEMAID KALLAKUID

ROBOYAGI™ robotniiduk tuleb hõlpsasti toime nõlvade ja kallakute niitmisega, liikudes kuni 24°/45% kallakutel nii üles kui alla.

 

NIIDAB, MILLAL VAJA

Tänu kattega kaitstud elektroonikale niidab ROBOYAGI™ niiduk edukalt nii vihmas kui ka päikesepaistes. See annab võimaluse valida endale sobiv niidugraafik ilmast sõltumata.

 

ELEKTROONILINE KÕRGUSE REGULEERIMINE

Niidukõrguse täpne kaugjuhtimine võimaldab niitmiseelistuste maksimaalset haldamist.

 

KÄIVITATAV KÕIKJALT

Tänu neljale eraldi käivituspunktile saab juhtida ROBOYAGI™ käivitumisaega ja -kohta, et muruplats saaks kõikjalt ühtlaselt niidetud.

 

LÄBIB KITSAD KOHAD

ROBOYAGI™ mahub läbi kitsastest kohtadest, nt kuni 90 cm laiustest väravatest, ja liigub hõlpsalt ühest aiaosast teise. 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!