Tootegrupid

Turvakummisaapad DELTA PLUS GIGNAC2 S5 SRC

18,10 €

Turvakummisaapad DELTA PLUS GIGNAC2 S5 SRC

Tootekood: 60469
Tarneaeg: 3-10 päeva

Kogus:

Nimi: Turvakummisaapad DELTA PLUS GIGNAC2 S5 SRC

Suurused: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Lisainfo: Tööjalatsid DELTA PLUS sarjast. Ninaosa ja pealis: topelt-sissepressitud PVC-plastik. PVC-plastikust ja nitriilist isepuhastuv haardmustriga tald. Tööjalatsi esiosas terasest nina ehk varbakaitse. Peab vastu maksimaalsele löögijõule 200 J ja maksimaalsele survejõule 15 kN. Tallas terasest liist ehk naelatõke. Topelt PVC kattega tugevdatud nina-, sääre- ja kannaosa kaitse. Põrutusi neelav kannaosa. Antistaatiline-, õli- ja veekindel ning libisemiskindla mustriga välistald(SRC).
Suurused: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Materjal: Ninaosa ja pealis: topelt-sissepressitud PVC-plastik. Tald: PVC-plastikus ja nitriilist. Vooder: Jersey polüester.

Toote eelised:

Tugevad küljed: Jalatsi esiosas terasest nina ehk varbakaitse. Tallas terasest liist ehk naelatõke. Topelt PVC kattega tugevdatud nina-, sääre- ja kannaosa kaitse. Põrutusi neelav kannaosa.

Kasutusalad: Kaitsejalanõud professionaalseks kasutamiseks. Tööjalatsid üldiseks kasutamiseks, sise- ja välistingimustes, sile ja õline tööstus-tüüpi põrandatel (SRC). Kantakse mitmesuguste üldtööde tegemisel ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, teeninduses, kodumajanduses ja vabal ajal.

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!