Tootegrupid

Vasar, 100% titaanist-TIBONE™

287,71 €

250,31 €

Vasar, 100% titaanist-TIBONE™

Tootekood: 4932352579
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 3-10

Tugevaim käepide: titaanist üheosaline raam. 200% tugevam kui puit.

Pikem kasutusaeg: terve vasara väljavahetamise asemel piisab ainult tööpindade väljavahetamisest.
Tõmbab naelu välja lihtsamalt: patenteeritud 180° külgsuunas naelte väljatõmbaja.
Magnetiseeritud naelasisestaja: aitab naelu sisestada raskesti ligipääsetavates kohtades.

Stiletto® Tools on alates 1849. aastast maailmas tuntud oma kvaliteetsete profitööriistade poolest. Stiletto® oli esimene ettevõte, kes tõi turule titaanvasarad. Tootevalikus on uusim materjalitehnoloogia ühendatud käepärase konstruktsiooni ja tasakaalustusega, et anda professionaalsete kasutajate käsutusse rohkem võimsust, muuta vasardamine vähem jõudu nõudvaks ja suurendada üldist tootlikkust.
Löögijõud: titaan edastab naelale 97% viibutamisenergiast.

Vastupidavus: elastsem ja murdumiskindlam kui teras. Võtab vastu kõvemaid lööke vasara üldkuju moonutamata. Üheosaline konstruktsioon: sisseehitatud tugevus peast käepidemeni, mis tagab parima stabiilsuse.

Roostekindel: vasaraid kasutatakse peamiselt väliskeskkonnas Titaan on 100%-liselt korrosioonikindel.

Vähem väsimust: titaan kaalub 45% vähem kui teras. Titaanil on metallidest kõige suurem tugevuse ja kaalu suhe. Väiksem kaal võimaldab vasarat viibutada kiiremini, mille tulemuseks on vasara suurem liikumiskiirus ja seetõttu ka suurem jõud. Titaanvasarad sisestavad samasuguse jõupingutusega 30% rohkem naelu. Kerget vasarat saab viibutada kiiremini ja see tekitab kehale vähem pinget, ohustamata sealjuures töö efektiivsust.
Vähem käsivarrega seotud vaevusi ja nõrgem vibratsioon: titaan summutab ohtlikku tagasilöögivibratsiooni 10 korda paremini kui teras. Vasara liigne kasutamine võib põhjustada käsivarre pikaajalisi kahjustusi.

Suurem tootlikkus. Sisestab kuni 30% rohkem naelu sama jõupingutusega.

 

X

Tooted lisatud ostukorvi!
X

Toode lisatud soovikorvi!
X

Toode lisatud võrdlusse!